Rijschool Ten Boer

Wil je een rijschool in Ten Boer? Kies voor Rijschool Groningen! Onze rijschool is actief in de hele stad Groningen en omgeving, waaronder de voormalige gemeente Ten Boer. Zodra je bij ons rijles neemt, halen we je op in Ten Boer en brengen we je ook weer thuis. Bij onze rijschool kun je kiezen voor rijles in een schakelauto of automaat aan de hand van voordelige rijlespakketten. Bekijk de tarieven.

Ons slagingspercentage

Onze autorijschool behoort tot een select aantal rijscholen in de stad met een bovengemiddeld hoog slagingspercentage. Meer dan de helft van al onze leerlingen slaagt in één keer. Dat komt mede door de persoonlijke aandacht en begeleiding in onze rijlessen. Daarnaast zijn onze instructeurs geschoold in het begeleiden bij faalangst, autisme en ADHD.

Weten waar we nog meer actief zijn? Bekijk ons werkgebied.