Slagingspercentage rijschool

Op zoek naar een rijschool in Groningen met een hoog slagingspercentage? Rijschool Groningen scoort bij het CBR bovengemiddeld in vergelijking met andere rijscholen uit de omgeving. Het gemiddelde slagingspercentage in de stad Groningen ligt op 49%, maar bij onze rijschool ligt dat percentage op 62%. Bovengemiddeld hoog dus!

Meer dan de helft slaagt direct

Ons doel is om zoveel mogelijk mensen te laten slagen voor hun praktijkexamen. Een slagingspercentage van 62% betekent dat meer dan de helft van onze leerlingen in één keer slaagt. Bij een herexamen ligt dat percentage op 67%. Daar zijn we als rijschool enorm trots op.

Elk jaar begeleiden wij honderden leerlingen bij hun rijles. Onze rijinstructeurs hechten tijdens de les veel waarde aan persoonlijke aandacht en begeleiding. Deze aanpak is niet alleen terug te zien in het slagingspercentage. Ook uit de ervaringen van leerlingen blijkt dat onze manier van lesgeven als positief wordt ervaren.

Slagingspercentage rijscholen Groningen

Benieuwd hoe ons slagingspercentage zich verhoudt met dat van andere rijscholen in Groningen? Vergelijk door op de naam van de rijschool te klikken en ieders actuele slagingspercentage te zien. Deze rijscholen zijn gesorteerd op volgorde van naam.

 • De Rijinstructeur
 • JF-Rijopleidingen
 • Rijschool City
 • Rijschool Geluk
 • Rijschool Harco Scheffers
 • Rijschool iQdrive
 • Rijschool Jolanda
 • Rijschool Markant
 • Rijschool Nxxt
 • Rijschool Oosterpoort
 • Rijschool Oosterveld
 • Rijschool Severijn
 • Rijschool Spits>92
 • Rijschool Succes
 • Rijschool TipTop
 • Rijschool Van Houten
 • Rijschool Vinkhuizen
 • Rijschool Willem
 • Rijschool WOLF
 • Sportel Rijopleidingen